воєнізований спортивно-оздоровчий табір СОТ-2012 успішно відбувся

 
 

воєнізований спортивно-оздоровчий табір СОТ-2012 успішно відбувся

Червоноградська Шкільна Ліга Карате провела двотижневий воєнізований спортивно-оздоровчий табір СОТ-2012. Два тижні пролетіли дуже швидко. Як і було обіцяно, було важко, але цікаво.Червоноградська Шкільна Ліга Карате провела двотижневий воєнізований спортивно-оздоровчий табір СОТ-2012. Два тижні пролетіли дуже швидко. Як і було обіцяно, було важко, але цікаво. Цей короткий час був щільно заповнений не лише розвагами, але й цікавими заняттями, тренінгами і практичними заняттями. Цього разу все було не так як попередні роки. Воєнізований табір був не лише умовно. Діти реально займались справами військових, починаючи від стройових вправ, і закінчуючи оглядовим курсом правил виживання у лісі. Дисципліна наближена до військової спочатку неоднозначно сприймалась дітьми і їх батьками. Але виявилось, що це не так страшно, я виглядало з першого погляду. Більше того, виявилось, що без дисципліни і, зокрема, самодисципліни неможливо уявити досягнення будь-якої серйозної мети. Без відчуття надійної руки товариша важче йти життєвими шляхами. А починається все з колективної відповідальності «усіх за кожного і кожного за усіх».
36 учасників табору були розділені на три відділення між якими протягом усього часу точилась боротьба, як індивідуальна – по вікових категоріях (вік учасників від 5 до 16 років), так і командна – між відділеннями. Кульмінацією цих змагань стала Військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») за сценарієм, якій розробила наша федерація.
26 червня відбулося урочисте відкриття змагань за участю шовних гостей, старійшин західно-бузького куреня Андрія Сухого та Йосипа Мигаля. Учасників змагань, а також усіх глядачів привітав і освятив настоятель червоноградської Української Греко-Католицької Церкви Михайло Низкогуз. Постріл із козацької гармати символізував початок змагань.
До гри долучилися інші команди із числа відпочиваючих дітей ОЛК «Ровесник», але через відсутність системної підготовки вони не змогли створити будь-якої серйозної конкуренції нашим воякам. Сценарій гри передбачав володіння спеціальних навичок таких як, виконання стройових вправ, у яких оцінювались окремо робота команди і робота командира. Цікавими були такі етапи як боротьба «Навхрест», подолання перешкоди з допомогою альпіністського спорядження, надання долікарської допомоги потерпілому, транспортування потерпілого з поля бою, стрільба з рогатки (примітивне полювання), розпалювання вогнища та багато чого іншого. Змагання розтягнулись на два дні. Команди йшли щільно, очко в очко.
У перший день вперед вирвалось відділення Кріля Мар’яна (команда «Спарта»), яке продемонструвало відмінну стройову підготовку і роботу командира. Але у боротьбі «Навхрест» очки команд вирівнялись, і поступово почало просуватись уперед відділення Піньковського Мирона (команда «Екстрім»).
На другий день змагань учасників вітав голова відділу з питань фізкультури та спорту Валерій Гаврилюк і Куреневий отаман Західно-Бузького куреня Прикарпатської січі Анатолій Троцюк. Шальки терезів хиталися з боку у бік. Адже кожен новий етап приносив свої сюрпризи. «Ровесниківські» хлопці також старались як могли. Команда «Залізні Вовки» виявили неабияку завзятість і характер на переправі з допомогою альпіністського спорядження. Наші вояки не відставали. Більшість з тих, хто на тренуваннях не могли проповзти дистанцію, на змаганнях зібрались пройшли її повністю або показали кращій результат. Саме на цьому етапі вийшли з ігри команда «Волоцюги». Переможця виявив останній етап другого дня – стрільба з рогатки по мішеням. У результаті напруженої боротьби чемпіонами стала команда «Екстрім», яку на той час очолив Підкович Іван.
Крім «Сокіл» («Джури») вихованці Червоноградської Міської Ліги Карате взяли участь у змаганнях присвячених Дню молоді у Червонограді 24 червня. Показові виступи і змагання юних спортсменів викликали інтерес у перехожих і зібрали чимало уболівальників. Разом з нашими вихованцями виступили представники бойового Гопаку з Великих Мостів.
Це основні, але не усі події двотижневого табору. Кожен день був заповнений тренувальними, освітніми, оздоровчими та розважальними заходами. Все було б довго перелічувати. Діти відпочили і пройшли курс оздоровчих процедур на базі «Ровесник». Слід відзначити, що частина батьків висловила справедливе незадоволення станом кімнат, у які нас поселили. Сподіваємось, що цей прикрий недолік буде усунуто, і наступного року все відбудеться ще краще і постараємось зробити ще цікавіше.Создан 05 авг 2012